لباس عروس

لباس عروس- فروشگاه اینترنتی فلفلکو

لباس عروس

۱۱ آبان ۱۴۰۰

لباس عروس یکی از مهم‌ترین لباس‌هایی است که هر دختر در زندگی‌اش به تن می‌کند. همه‌ی دخترها اهمیت زیادی به لباس‌ عروس‌شان می‌دهند و می‌خواهند تا جایی که امکان دارد، شیک‌ترین لباس ممکن را انتخاب کنند. یکی مهم‌ترین اتفاقاتی که در زندگی می‌افتد و برایش جشن گرفته می‌شود، ازدواج است. طبیعی است که هر کسی بخواهد در بزرگ‌ترین جشن زندگی‌اش که یک بار بیش‌تر اتفاق نمی‌افتد، بهترین لباس را بپوشد‌.

لباس‌ها مدل‌های مختلفی دارند؛ آستین‌دار و بدون آستین، پف‌دار یا بدون پف، دنباله‌دار یا بدون دنباله، دکلته یا آستین بلند. یکی از چیزهایی که لباس عروس را زیباتر می‌کند، تور است. در کنار خرید لباس، حتماُ به خرید تور مناسب هم توحه کنید. لباس‌هایی که دامن پف‌دار دارند و یا ماکسی هستند هر دو زیبا هستند و طرفدارهای خودشان را دارند. مهم این است بدانید چه مدلی اندام.تان را زیباتر نشان می‌دهد و باعث می‌شود بیشتر بدرخشید. اگر چه گاهی وقت‌ها درخشیده شدن اهمیت چندانی ندارد و نادیده گرفته می‌شود، اما جشن عروسی جشنی‌ست که عروس حتماً در آن می‌درخشد و به عروس اهمیت زیادی داده می‌شود.

مدل لباس مجلسی، یکی از معضل‌های شما عزیزانی است که می‌خواهید برای یک مراسم لباسی مناسب تهیه کنید.

عکس لباس عروس

همان طور که گفتیم لباس عروس‌ها مدل‌های مختلفی دارند، از جنس پارچه‌شان گرفته تا مدل دوختشان. بعضی از آن‌ها جنس پارچه‌شان گیپور است، برخی در آستین‌هایشان برای زیبایی بیشتر از تور استفاده شده و برخی هم روی پارچه‌ی‌شان با پولک و منجوق‌دوزی کار شده‌ است. لباس‌های دنباله‌‌دار و یا پف‌دار این روزها طرفداران زیادی دارند. لباس عروس کوتاه کمتر در بین لباس عروس‌ها به چشم می‌خورد و کمتر استفاده می‌شوند. اگر چه باز هم لباس‌های کوتاه و شیکی وجود دارند که اگر بخواهید می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. برخی لباس‌های ساده‌تر را ترجیح می‌دهند و برخی هم لباس پر زرق و برق‌تری را انتخاب می‌کنند. اگر این انتخاب یک چیز سلیقه‌ای است ولی برای یک جشن بزرگی مانند جشن عروسی، لباسی که رویش کار شده باشد و کمی زرق و برق داشته باشد مناسب‌تر از یک لباس ساده است..

معمولاً خانم‌هایی که ترجیح می‌دهند لباس عروس‌شان کمی پوشیده باشد لباس‌های آستین‌دار را انتخاب می‌کنند. در بیشتر لباس‌های آستین‌های توری و منجوق دوزی شده به کار رفته است که جلای بیش‌تری به لباس می‌بخشد. لباس‌های آستین بلند به دلیل شیک بودن و زیبایی‌شان طرفدارهای بیش‌تری دارند. اگر چه لباس دکلته و لباس بازتر هم طرفداران خودش را دارد. اگر بالاتنه‌ی خوش فرمی دارید، از لباس دکلته استفاده کنید! چون زیبایی شما را دو چندان می‌کند.

لباس عروس- فروشگاه اینترنتی فلفلکو

لباس عروس جدید

لباس‌ عروس‌های جدید در عین زرق و برق داشتن، کمی ساده‌تر هستند. از پارچه‌ی گیپور یا پارچه‌های منجوق دار و پولک دار در آن‌ها استفاده شده و باعث درخشندگی‌شان می‌شود. دامن‌شان به نسبت بالا تنه ساده‌تر است ولی بازهم به خاطر وجود پف یا دنباله‌ زیبایی خودش دارد. در لباس‌‌‌های جدید هم ماکسی به چشم می‌خورد، هم دکلته، هم پف دار. تمام این لباس‌ها مد هستند و زیبا هستند، مهم این است لباسی را انتخاب‌ کنید که شما را زیباتر نشان بدهد. اگر شکم دارید بهتر است لباسی را انتخاب‌ کنید که دامنش پف‌دار و آزاد است و از قسمت کمر به بعد آزاد می‌شود. اگر شکم ندارید و پایین تنه‌تان متناسب است، لباس ماکسی را انتخاب کنید، درخشش‌تان را دو چندان‌ می‌کند. ماکسی‌هایی که از پشت کمی باز هستند هم بسیار زیبا و مناسب هستند. اگر سینه‌های کوچکی دارید سعی کنید لباس دکلته را انتخاب نکنید، هم خودتان اذیت می‌شوید هم از زیبایی‌تان کم می‌کند. مجبور نیستید یک لباس آستین‌دار انتخاب کنید، لباس‌هایی که دو بند ظریف‌ اما زیبا دارند هم جذاب هستند. لباس عروس‌های بنددار از طرفی زیبایی یک لباس دکلته را دارند، از طرفی هم برای کسانی که لباس دکلته برای‌ اندام‌شان مناسب نیست مناسب هستند.

لباس عروس دخترانه

 

اگر سن کم‌تری دارید، لباس عروس‌های پف‌دار و پرنسسی شما را زیباتر نشان می‌دهد. ممکن است اندامتان برای یک لباس ماکسی تنگ مناسب باشد، اما شاید مدل ماکسی با چهره‌ی شما هم‌خوانی نداشته باشد. علاوه بر در نظر گرفتن اندام‌تان، باید چهره‌تان را هم در نظر بگیرید. بعضی چهره‌ها با لباس تنگ و جذب بهتر دیده می‌شوند و زیباتر به نظر می‌آیند. بعضی از چهره‌ها هم در لباس‌های پف‌دارتر زیبا هستند و دلنشین‌تر می‌شوند‌. اگر صورت لاغری دارید، لباس تنگ شما را دلرباتر می‌کند. اگر صورتتان کمی تپل است و لپ‌ دارید در لباس پف‌دار بیش‌تر می‌درخشید. لباس پف‌دار زیبایی صورت‌تان را دوچندان می‌کند و باعث می‌شود اصلاً چاق به نظر نیایید. ولی‌یک لباس تنگ ممکن است برعکس این را نشان بدهد. همچنین اگر صورت لاغری دارید و می‌خواهید از لباس‌های پف‌دار استفاده کنید، حداقل لباسی را انتخاب کنید که پف کم‌تری داشته باشد.

لباس عروس- فروشگاه اینترنتی فلفلکو

چون پف زیاد لباس باعث می‌شود بیش از حد لاغر به نظر برسید و از زیبایی‌تان کم می‌کند. لباس عروس‌هایی که دامن‌شان کمی آزاد است اما پف آن چنانی ندارند، برای شما مناسب هستند. برخی از این لباس‌ها بندی هستند و با آن بند‌های ظریف و دامن بدون پف اما آزادشان اندام شما را بسیار ظریف و زیبا نشان می‌دهند.

مدل لباس عروس

 

اگر چه لباس‌ عروس‌های ماکسی و دکلته از پر طرفدارترین لباس عروس‌ها هستند، اما مدل‌های زیبای دیگری هم وجود دارد. برخی از لباس‌‌ها دنباله‌ی بلندی دارد و جلوی‌شان کوتاه است، این مدل هم یک مدل شیک و زیبا است. برخی از لباس‌ عروس‌ها بسیار ساده هستند و دامن ساتن یا توری ساده‌ای دارند، اگر مراسم جشن‌تان خیلی کوچک و خودمانی است شاید بخواهید از این لباس‌های ساده‌تر استفاده کنید. اکثر لباس‌‌ها دامن‌شان یا کلوش است یا پف‌دار، اما لباس‌های مدل ماهی هم بسیار شیک و زیبا هستند. اگر می‌خواهید از لباس ماکسی استفاده کنید اما دلتان لباس پف‌دار هم می‌خواهد و دو دل هستید، می‌توانید از لباس عروس با مدل ماهی استفاده کنید. مدل ماهی هم اندام خوش فرم شما را نشان می‌دهد هم در قسمت پایین دامنش پف‌های زیبا و مناسب دارد. برخی از لباس‌های مدل ماهی ساده‌تر هستند و برخی هم پایین‌شان تور زیادی به کار رفته و شیک به نظر‌ می‌رسند. برخی هم در قسمت پایین کلوش می‌شوند و خاص‌تر هستند.

لباس‌هایی هستند که دقیقاً از زیر سینه کم کم گشاد می‌شوند و برای افرادی که اندام‌شان تپل‌تر است مناسب هستند. این لباس‌ها هم شیک و قشنگ هستند هم کمک می‌کنند که اندام‌تان مشخص نباشد. اما اگر خیلی تپل نیستید همان لباس پف‌دار و یا دکلته را انتخاب کنید، آن مدل‌ها درخشش بیش‌تری دارند.


برای خواندن مطالب درمورد لباس مجلسی دخترانه میتوانید:

سوالات متداول لباس عروس

فرمالیته یکی از مهم‌ترین روزها برای عروس و داماد است و عروس داماد بسیار به این روز اهمیت می‌دهند. برخی‌ از عروس خانم‌ها لباس عروس‌شان را به عنوان لباس فرمالیته می‌پوشند. برخی هم ترجیح می‌دهند چندین مدل لباس را بپوشند و با هر کدام‌شان عکاسی کنند.

لباس عروس‌های پف‌دار ممکن است در نگاه اول زیادی بزرگ و بیش از حد پف‌دار به نظر برسند، اما نگران نباشید وقتی با آن در تالار قدم بگذارید متوجه می‌شوید که پف‌ش خیلی هم زیبا است.

لباس‌ عروس‌های جدید در عین زرق و برق داشتن، کمی ساده‌تر هستند. از پارچه‌ی گیپور یا پارچه‌های منجوق دار و پولک دار در آن‌ها استفاده شده و باعث درخشندگی‌شان می‌شود. دامن‌شان به نسبت بالا تنه ساده‌تر است ولی بازهم به خاطر وجود پف یا دنباله‌ زیبایی خودش دارد.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته ها
دسته‌ها
باما در تماس باشید
آدرس

تهران خیابان مجیدیه شمالی

شماره تماس

09122987195

ایمیل:

felfelco@gmail.com