لباس مجلسی کوتاه

لباس مجلسی کوتاه​ - فروشگاه اینترنتی فلفلکو

لباس مجلسی کوتاه

۲۷ شهریور ۱۴۰۰


لباس مجلسی دخترانه کوتاه یکی از مدل‌های لباس مجلسی پر طرف‌دار دخترانه است. دختر خانم‌ها اکثراً از لباس مجلسی کوتاه استفاده می‌کنند که باعث درخشش بیش‌ترشان می‌شود. لباس مجلسی کوتاه با دامن کلوش یا تنگ از مدل‌های پر طرف‌دار دخترانه است. البته خانم‌ها هم در مراسم‌ها از لباس مجلسی کوتاه استفاده می‌کنند. ولی معمولاً از لباس مجلسی کوتاه تنگ‌تر و اندامی‌تر استفاده می‌کنند. لباس مجلسی دکلته‌ی کوتاه بیش‌تر دخترانه است. برخی از این لباس مجلسی‌ها آستین‌دار هستند و برخی دیگر هم دکلته هستند. برخی از آن‌ها هم روی‌شان کت کوچکی پوشیده می‌شود که زیباتر و جذاب ترشان می‌کند.

 اکثر لباس مجلسی‌های کوتاه قدشان تا زانو می‌رسد و دامن‌شان کلوش است. برخی از آن‌ها پشت‌شان بلندتر است و به اصطلاح دنباله‌دار هستند. اکثر لباس مجلسی‌های کوتاه که دامن‌شان کلوش است تا کمر تنگ هستند و بعد آزاد می‌شوند. البته برخی از مدل‌های تنگ کوتاه هم هستند که دخترانه هستند. زرق و برق بیش‌تری دارند و خیلی بدن‌نما نیستند. لباس‌های کوتاه و ساده‌‌ی تنگ بیش‌تر زنانه هستند و مورد استفاده‌ی خانم‌ها قرار می‌‌گیرند. خانم‌ها معمولاً برای مراسم‌های بزرگ‌تر مانند عروسی لباس مجلسی بلند انتخاب می‌کنند، ولی با این حال لباس مجلسی کوتاه تنگ هم در بین خانم‌ها طرف‌دار زیادی دارد.

دیگر محصولات ما

لباس مجلسی کوتاه

لباس مجلسی کوتاه انواع مختلفی دارد. برخی از این لبا‌س‌ها تنگ و برخی آزاد هستند. لباس‌های آستین‌دار و بدون آستین در بین این نوع لباس مجلسی به چشم می‌خورد. اگر یک دختر خانم هستید و می‌خواهید به صورت پوشیده در مراسم حاضر شوید، می‌توانید یک لباس مجلسی کوتاه آستین‌دار را انتخاب کنید. کوتاهی‌اش را هم می‌توانید با یک جوراب شلواری جبران کنید. شاید فکر کنید بهتر است لباس بلند انتخاب کنید و جوراب شلواری نپوشید. اما اشتباه نکنید! لباس کوتاه برای دختران بسیار زیباتر و شیک‌تر است و حتی با جوراب شلواری‌ هم زیبایی خودش را دارد. می‌توانید با پوشیدن یک کفش با پاشنه‌ی متوسط زیبایی‌اش را دو چندان هم بکنید.

خانم‌هایی که از لباس مجلسی کوتاه تنگ استفاده می‌کنند باید اندام مناسب‌تری داشته باشند. اگر کمی تپل هستید بهتر است از لباس مجلسی بلند استفاده کنید. البته از لباس های مجلسی کوتاه‌ی که کمی آزادتر باشد هم می‌توانید استفاده کنید.

 ولی با لباس مجلسی بلند و آزادتر شیک‌تر می‌شوید. برعکس اگر یک دختر خانم تپل هستید لباس کوتاه با دامن کلوش بسیار برای شما مناسب است. لباسی که تا زیر سینه تنگ است و بعد آزاد می‌شود، بسیار شیک و زیباست و باعث درخشش شما می‌شود. اگر یک دختر خانم هستید و اندام‌تان مناسب است می‌توانید از لباس کوتاه دخترانه استفاده کنید. حواس‌تان باشد لباس دخترانگی خودش را داشته باشد و خیلی ساده و زنانه نباشد. لباس‌های زنانه شاید باعث زیبایی شما بشوند ولی از طرف دیگر باعث می‌شوند زیبایی دخترانه‌ی شما پنهان شود و آن طور که باید ندرخشید.

لباس مجلسی کوتاه​ - فروشگاه اینترنتی فلفلکو

لباس مجلسی دخترانه کوتاه

دختر خانم‌ها اغلب از لباس مجلسی کوتاه و شیک استفاده می‌کنند. لباس های مجلسی کوتاه با دامن کلوش و آزاد باعث درخشش دختران می‌شود و برای مراسم‌ها و عروسی‌ها بسیار لباس مناسبی است. در انتخاب لباس مجلسی به رنگ و جنس پارچه‌ی آن توجه کنید. هر پارچه‌ای برای هر کسی مناسب نیست‌. لباسی با پارچه‌ی لمه برای افرادی که اندام مناسب‌تری دارند مناسب است. لباسی که بالاتنه‌اش پارچه‌ی گیپور یا کار شده دارد و دامن‌ش توری و آزاد است هم برای دختران تپل‌تر مناسب است. اگر کمی تپل هستید و به پارچه‌ی لمه علاقه دارید، سعی کنید مدلی را انتخاب کنید که دامن‌ش آزاد و کلوش باشد. دختران معمولاً از لباس مجلسی با رنگ‌های شاد و زیباتر استفاده می‌کنند. رنگ مشکی را انتخاب نکنید! از جذابیت دخترانه‌ی شما کم می‌کند. مگر این که لباس دو رنگ باشد و سر تاپا مشکی نباشد. رنگ مشکی بیشتر برای خانم‌ها مناسب است.

لباس مجلسی کوتاه​ - فروشگاه اینترنتی فلفلکو

لباس مجلسی خوشگل کوتاه

لباس‌های دکلته یا دنباله‌دار، از زیباترین مدل‌های لباس کوتاه هستند. لباس‌های دنباله‌دار برای عروسی یا مراسم‌های خاص بسیار مناسب و شیک هستند. لباس دنباله‌دار یک جورهایی هم بلند و پر زرق و برق است، هم دخترانه است و مناسب دختر خانم‌هاست. اگر از لباس دنباله‌دار استفاده می‌‌کنید، سعی کنید از رنگ‌های شادتر و روشن‌تر استفاده میکنید. باعث جلای بیش‌تر و دیده شدن بیش‌تر لباس می‌شود. لباس‌های دکلته با دامنی آزاد هم از مد‌ترین مدل‌های لباس های مجلسی کوتاه هستند. باعث درخشش و زیبایی دختران می‌شوند و بسیار شیک هستند. لباس‌ مجلسی که آستین دارد یا بالایش کت می‌خورد هم از مدل‌های پوشیده‌ی لباس مجلسی کوتاه است و طرف‌داران خودش را دارد. 

هر کسی طبق سلیقه‌ی خودش می‌تواند یک لباس مجلسی کوتاه مناسب را انتخاب کند. ولی حواس‌تان باشد که جنس پارچه و نوع دوخت لباس برای اندام‌تان مناسب باشد. هم‌چنین رنگ لباس هم بسیار مهم است. رنگ لباس باید مناسب رنگ پوستتان انتخاب شود تا بیش‌تر بدرخشید و زیباتر باشید. ممکن است لباس شما بسیار زیبا باشد ولی رنگش مناسب پوست‌تان نباشد، این طور از زیبایی لباس کاسته می‌شود. حتماً رنگ مناسبی از لباس را انتخاب کنید. اگر پوست‌تان روشن است از رنگ‌های پررنگ‌تر استفاده کنید تا رنگ پریده به نظر نیایید. اگر هم پوستتان سبزه یا گندمی است از رنگ‌های روشن‌تر و ملایم‌تر استفاده کنید. رنگ‌های جیغ ممکن است خیلی مناسب شما نباشند.

لباس مجلسی کوتاه​ - فروشگاه اینترنتی فلفلکو

لباس مجلسی کوتاه جدید

لباس مجلسی‌های جدید کوتاه اکثراً بالاتنه‌ی پر زرق و برق و دامن ساده‌تری دارند. البته برخی‌ از آن‌ها که دنباله‌دار و پر زرق و برق‌تر هستند دامن‌شان هم دوخت مخصوص و جالب خود را دارد. برخی از لباس‌ مجلسی‌ها بدون آستین و برخی آستین‌دار یا بند‌دار هستند‌. اکثرشان بالاتنه‌ی تنگی دارد و از کمر به پایین آزاد می‌شوند. لباس مجلسی‌های کوتاه ساده‌تر برای مراسم‌هایی مانند عروسی خیلی مناسب نیستند. سعی کنید لباس شیک‌تر و پر زرق و برق‌تری را انتخاب کنید تا در عروسی بیش‌تر بدرخشید. اگر چه لباس مجلسی کوتاده ساده هم قشنگی خودش را دارد، اما در مراسم عروسی جای ساده بودن نیست.

اگر می‌خواهید از لباس های مجلسی کوتاه دخترانه استفاده کنید، حتماً آن را پرو‌ کنید. برخی از این لباس‌ها در نگاه اول خیلی زیبا به نظر نمی‌رسند، ولی زیبایی خودشان را در  تن شما به رخ می‌کشند. لباس‌هایی که پارچه‌ی لمه دارند حتماً باید پرو بشوند. چون زیبایی اصلی‌شان در تن و اندام شما مشخص می‌شود، وگرنه خیلی ساده به نظر می‌رسند.

لباس مجلسی کوتاه شیک

یکی از شیک‌ترین مدل‌های لباس برای شرکت در مراسم‌های خاص، لباس های مجلسی کوتاه است. هر کسی بسته به سلیقه و نوع مراسمی‌ که می‌خواهد در آن شرکت کند باید یک لباس مناسب را انتخاب کنید. لباس‌های با دامن کلوش و پرنسسی یا دنباله‌دار برای مراسم عروسی مناسب هستند. اگر هم لباس تنگ را بیش‌تر می‌پسندید، لباس‌های ساده‌تر تنگ ولی پر زرق و برق دخترانه هم برای مراسم مناسب هستند.

از انتخاب کفش مناسب غافل نشوید. اگر چه لباس شما اولین چیزی است که به چشم می‌آید، ولی کفش هم در تیپ شما تاثیر زیادی دارد. 

لباس مجلسی کوتاه​ - فروشگاه اینترنتی فلفلکو


برای خواندن مطالب درمورد مدل لباس مجلسی دخترانه شیک میتوانید:

اگر کفش‌تان خیلی پاشنه بلند باشد ممکن است کمی از زیبایی لباس دخترانه‌تان کم کند. کفشی با پاشنه‌ی متوسط را انتخاب کنید، هم باعث درخشش‌تان می‌شود، هم خیلی زنانه و بلند نیست. رنگ کفش‌تان هم باید با رنگ لباس هم‌خوانی داشته باشد. لباس قرمز و زرشکی یا سورمه‌ای را می‌توان با کفش مشکی ست کرد، ولی لباس‌های رنگ روشن‌تر مانند صورتی کم‌رنگ یا بنفش کم‌رنگ را بهتر است با کفش سفید یا کفش هم رنگ لباس ست کنید. اگر کیف همراه خود می‌برید، کیف‌تان هم باید هم‌رنگ کفش شما باشد. وگرنه از زیبایی شما کاسته می‌شود و باعث می‌شود شلخته به نظر برسید.

پیراهن کوتاه مجلسی

پیراهن‌های ساده که دامنی آزاد دارند و بدن‌نما نیستند، کاملاً دخترانه هستند و مناسب دختران می‌باشند‌. اما بهتر است یک لباس پر زرق و برق‌تر و شیک‌تر را انتخاب کنید. مگر این که مراسم خیلی کوچک و ساده باشد.

پیراهن مجلسی کوتاه

پیراهن‌های دخترانه معمولاً زرق و برق بیش‌تری دارند و می‌درخشند. ممکن‌ است کنار یقه‌شان از نگین استفاده شده باشد یا دور کمرشان از کمربندی زینتی استفاده شده باشد. لباس‌های دخترانه کوتاه معمولاً تا بالای زانو یا تا زانو می‌رسند و خیلی کوتاه نیستند.

سوالات متداول لباس مجلسی کوتاه

لباس مجلسی انواع مختلفی دارد. برخی از این لبا‌س‌ها تنگ و برخی آزاد هستند. لباس‌های آستین‌دار و بدون آستین در بین این نوع لباس مجلسی به چشم می‌خورد. اگر یک دختر خانم هستید و می‌خواهید به صورت پوشیده در مراسم حاضر شوید، می‌توانید یک لباس  کوتاه آستین‌دار را انتخاب کنید.

لباس مجلسی کوتاه انواع مختلفی دارد. برخی از این لبا‌س‌ها تنگ و برخی آزاد هستند. لباس‌های آستین‌دار و بدون آستین در بین این نوع لباس مجلسی به چشم می‌خورد. اگر یک دختر خانم هستید و می‌خواهید به صورت پوشیده در مراسم حاضر شوید، می‌توانید یک لباس مجلسی کوتاه آستین‌دار را انتخاب کنید.

لباس‌های دنباله‌دار برای عروسی یا مراسم‌های خاص بسیار مناسب و شیک هستند. لباس دنباله‌دار یک جورهایی هم بلند و پر زرق و برق است، هم دخترانه است و مناسب دختر خانم‌هاست. اگر از لباس دنباله‌دار استفاده می‌‌کنید، سعی کنید از رنگ‌های شادتر و روشن‌تر استفاده میکنید. باعث جلای بیش‌تر و دیده شدن بیش‌تر لباس می‌شود.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته ها
دسته‌ها
باما در تماس باشید
آدرس

تهران خیابان مجیدیه شمالی

شماره تماس

09122987195

ایمیل:

felfelco@gmail.com