از کجا لباس عروس بخرم؟

از کجا لباس عروس بخرم؟

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
در این مطلب خواهید خواند
از کجا لباس عروس بخرم؟ این سوالی است که اغلب عروسان از چند ماه قبل از مراسمشان درگیر آن هستند. در واقع از حق هم نگذریم این روزها با توجه به تنوع و تعدد محصولات و لباس‌ها این سوال می‌تواند بسیار مهم باشد. عده‌ای معتقدند که مسائل بسیار مهم دیگری نیز وجود دارند که خرید لباس عروس در بین آن‌ها گم می‌شود. اگرچه این حرف هم کاملا درست است اما لباس‌ها همیشه در اعتماد به نفس و زیبایی افراد نقش دارند. پس بیایید منطقی باشیم این که یک خانم جوان درگیر این موضوع باشد که از کجا لباس عروس بخرم؟ و یا این که کدام لباس را بخرم کاملا طبیعی است و نیاز به صرف وقت و دقت زیاد دارد. لذا در این محتوا قصد داریم به بررسی نکاتی بپردازیم تا نوعروسان بتوانند به راحتی پاسخ این سوال را که از کجا لباس عروس بخرم؟ بدهند.

استایل روز عروسی

همان طور که گفتیم یکی از تصمیمات بزرگ مراسم عروسی این است که چه بپوشم؟ و این که از کجا لباس عروس بخرم؟ دست شما در انتخاب باز است. از مانتوهای سفید کلاسیک گرفته تا کت و شلوارهای براق و لباس‌های سلطنتی. هیچ انتخاب اشتباهی وجود ندارد آن چه که مهم است سلیقه، بودجه و شرایط زندگی شما می‌باشد. برخی بنابر دلایلی لباس‌های پوشیده‌تر را ترجیح می‌دهند در حالی که برای برخی دیگر دنباله و تور لباس مهم است. معمولا در کنار سلیقه و اعتقادات افراد تم عروسی و جشن‌ها نیز مهم می‌باشد. پس اولین کاری که شما باید انجام دهید این است که مجموعه عواملی که در بالا ذکر شده‌اند را در کنار هم بگذارید و یک توازن میان آن‌ها برقرار نمایید.

برای خواندن مطالب درمورد مدل های لباس عروس میتوانید:

خرید لباس عروس - فلفلکو

در نظر گرفتن بودجه لباس عروس

پیدا کردن لباس عروسی می‌تواند بسیار اضطراب‌آور باشد. چراکه خیلی از خانم‌ها در این کار تجربه‌ای ندارند و این گران‌ترین لباسی است که برای خود می‌خرند. ضمن این که افراد زیادی را هم باید از لباس خود راضی نگه دارند. در چنین شرایطی داشتن محدودیت­های مالی می­تواند استرس و فشار مضاعفی را بر عروس‌ها ایجاد نماید.

اگرچه همه به فکر خرید گران‌ترین لباس‌ها هستند اما پیشنهاد ما این است به جای چشم و هم چشمی بیشتر بگردید. مزون‌های متعددی وجود دارند که لباس‌های زیبا را با قیمت‌های مناسبی می‌فروشند. لذا تعیین میزان نقدینگی تا حدی شما را در انتخاب مزون راهنمایی می‌کند.

البته خیلی از افراد ترجیح می‌دهند به جای این که لباس‌های ارزان را بخرند نمونه‌های بسیار گران را کرایه کنند. این موضوع سلیقه‌ای است و هیچ اولویتی بین آن‌ها وجود ندارد. آن چه مهم است اعتماد به نفس شما در لباس می‌باشد.

سایزبندی لباس عروس

تعهد مزون‌ها و فروشگاه‌های لباس عروس در تنظیم سایزبندی لباس‌ها بسیار مهم می‌باشد. از آن جایی که برخی لباس‌ها مشتری زیادی دارند فروشندگان باید این سرعت عمل را داشته باشند که لباس را طی یک یا دو روز پاکیزه و اندازه تحویل شما دهند. سایز بندی لباس عروس به این معناست که شماره لباس شما اغلب یک تا دو سایز بیشتر از اندازه لباس‌های معمولی است. گشادی لباس عروس بسیار نازیبا به نظر می‌رسد لذا به یاد داشته باشید که هیچ کس به جز شما و مشاورتان نمی‌تواند شماره مناسب را پیدا کند. لذا هنگام پیدا کردن پاسخ برای این سوال که کجا برای خرید لباس عروس بهتر است که مزون‌هایی را انتخاب کنید که به مشتری‌های خود متعهد هستند.

خرید لباس عروس - فلفلکو

بهترین برند های لباس عروس

 • لباس عروس ترک، برند dovita bridal
 • لباس عروس ترک، برند tarik ediz
 • لباس عروس ترک، برند dai wedding
 • لباس عروس ترک، برند AKAY
 • لباس عروس ترک برند Vakko Wedding
 • لباس عروس ترک، برند jasmine bridal
 • مزون ایرانی سوترا
 • مزون ایرانی عروس A
 • مزون ایرانی لباس عروس فابرا
 • مزون گالانت
 • مزون پرنسس

در این بخش برندهای ترک و ایرانی متعددی را برشمردیم که همگی از بهترین‌های این حوزه می‌باشند. البته این بهترین‌ها نسبی می‌باشد.  ما صرفا برای کم کردن دغدغه‌ی افراد درباره این که از کجا لباس عروس بخرم آن‌ها را بین کرده‌ایم.

بورس خرید لباس عروس در این روزها

همه گیری COVID-19 تأثیر قابل توجهی بر صنعت عروسی دارد. به دلیل محدودیت‌های دولتی و فاصله گذاری اجتماعی، بسیاری از مردم مجبور شدند عروسی خود را به تعویق بیندازند، محدود کنند و حتی از آن صرف نظر کنند. به همین دلیل، میانگین هزینه عروسی در دو سال اخیر کاهش چشمگیری داشته است. با این حال، به دلیل خطرات و محدودیت‌های سلامت کمتر، همراه با تورم ناشی از تقاضا، این مقدار احتمالاً در آینده افزایش خواهد یافت. لذا طراحان، تولیدکنندگان و مزون‌ها موظف‌اند که نیازهای مشتری‌های خود را بر طرف کنند. تا کسی که درگیر این سوال است که  از کجا لباس عروس بخرم بتواند متناسب با نیازهای خود بهترین مکان را پیدا کند.

خرید لباس عروس - فلفلکو

قوانین مزون عاملی مهم برای این که  از کجا لباس عروس بخرم

بیشتر بوتیک‌های عروس فقط بر اساس وقت قبلی کار می‌کنند. این بدان معناست که شما باید زمان زیادی برای امتحان کردن لباس‌ها داشته باشید لذا احساس عجله نخواهید کرد. وقتی نوبت به بازدید واقعی شما از مغازه‌های لباس عروس می‌رسد، خود را خیلی محدود نکنید. به تخصص و تجربه صاحب بوتیک اعتماد نمایید و از گوش دادن به آن‌ها هراس نداشته باشید. هنگامی که مشاوران سبک‌های خاصی را برای امتحان کردن پیشنهاد می‌کنند، حتی اگر آن‌ها ظاهری نیستند که قبلاً در نظر گرفته‌اید تن خورشان را ببینید. لذا یک مؤلفه‌ی دیگری که در پاسخ به سوال از کجا لباس عروس بخرم مهم است آشنایی با قواعد مزون‌ها می‌باشد.

 از مانتوهای سفید کلاسیک گرفته تا کت و شلوارهای براق و لباس‌های سلطنتی. هیچ انتخاب اشتباهی وجود ندارد آن چه که مهم است سلیقه، بودجه و شرایط زندگی شما می‌باشد.

سایز بندی لباس عروس به این معناست که شماره لباس شما اغلب یک تا دو سایز بیشتر از اندازه لباس‌های معمولی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته ها
دسته‌ها
باما در تماس باشید
آدرس

تهران خیابان مجیدیه شمالی

شماره تماس

09122987195

ایمیل:

felfelco@gmail.com