مدل لباس مجلسی دخترانه شیک

مدل لباس مجلسی دخترانه شیک - فروشگاه اینترنتی فلفلکو

مدل لباس مجلسی دخترانه شیک

۲۷ شهریور ۱۴۰۰


پیدا کردن یک لباس مجلسی مناسب همیشه دغدغه‌ی دختران و خانم‌هاست. حتما شما هم گاهی برای انتخاب یک مدل لباس مجلسی شیک  سردرگم شده‌اید. یک مدل لباس مجلسی دخترانه شیک مناسب، مدلی است که از لحاظ رنگ، جنس پارچه و مدل دوخت مناسب اندام شما باشد. باید لباسی را انتخاب کنید که چهره‌ی شما را شادتر و زیباتر نشان بدهد. معمولاً خانم‌ها لباس‌های بلندتر و دختر خانم‌ها لباس‌های کوتاه‌تر را انتخاب می‌کنند. لباس‌های کوتاه مجلسی با دامن‌های تور یا ساتن هم شیک هستند.

لباس مجلسی شیک دخترانه

به صورت کلی در انتخاب مدل لباس مجلسی دخترانه شیک باید به چند چیز دقت کرد:.

جنس لباس

رنگ لباس

نوع دوخت لباس

مدل لباس دخترانه شیک کوتاه

لباس مجلسی کوتاه، یک مدل لباس مجلسی دخترانه‌ شیک پر طرفدار است. لباس کوتاه دخترانه می‌تواند دامنی دنباله‌دار داشته باشد، می‌تواند اندامی باشد، یا دارای دامنی پف‌دار و توری باشد. لباس‌های دنباله دار، یا لباس‌هایی که دامن آزادتری دارند بیشتر مناسب دختران هستند. لباس‌هایی که بالا تنه‌‌ی تنگ‌تری دارند و دامنشان آزاد تر است معمولاً یک مدل لباسی مجلسی دخترانه شیک هستند. ممکن است جنس بالاتنه لباس با دامنش متفاوت باشد که این باعث زیبایی بیشتر لباس می‌شود. گاهی هم ممکن است جنس بالاتنه و دامن یکی باشد.

مدل لباس مجلسی دخترانه شیک - فروشگاه اینترنتی فلفلکو

لباس دخترانه مجلسی شیک

 لباس مجلسی بلند هم یک مدل لباس مجلسی  است که کمتر استفاده می‌شود. با این حال بعضی دختران لباس بلند را برای مراسم‌های خاص مانند عروسی ترجیح می‌دهند. لباس مجلسی بلند دخترانه، یک مدل لباس مجلسی شیک است. لباس‌هایی با دامن بلند توری و آزاد بیشتر لباس دخترانه شیک شناخته می‌شوند. لباس‌هایی که از جنس ساتن هستند و دامن کلوش دارند هم دخترانه و هم شیک هستند.

مدل لباس مجلسی دخترانه شیک - فروشگاه اینترنتی فلفلکو

لباس مجلسی شیک دخترانه

مدل لباس مجلسی دخترانه شیک شما باید متناسب با مراسم انتخاب بشود. برای مراسم‌هایی مانند تولد و اعیاد مذهبی لباس مجلسی کوتاه، لباس مناسب‌‌تری است. برای مراسم‌های خاص‌تر و بزرگ‌تر معمولاً لباس بلند شیک‌تر است. همچنین باید به خصوصیات چهره و اندام هم هنگام انتخاب لباس توجه شود. معمولاً دختران از رنگ‌های شادتر و روشن‌تر استفاده می‌کنند، ولی ممکن است رنگ تیره برای رنگ پوست شما مناسب‌ترباشد. همچنین ممکن است لباس اندامی اندامتان را کشیده و زیباتر نشان بدهد، یا ممکن است در یک لباس با دامن کلوش زیباتر دیده شوید. معمولا یک مد لباس مجلسی دخترانه شیک کمی پر زرق و برق‌تر از لباس‌ زنانه است ولی مراقب باشید که زرق و برقش بیش از حد نباشد.

مدل لباس مجلسی ساده و شیک زنانه

مدل لباس مجلسی زنانه شیک کمی با مدل لباس مجلسی دخترانه متفاوت است. خانم‌ها اغلب لباس‌های ساده‌تر و بلندتری می‌پوشند. معمولاً از ماکسی یا کت و دامن استفاده می‌کنند و لباس‌هایشان زرق و برق کمتری دارد.

مدل لباس مجلسی شیک زنانه

 خانم‌ها معمولاً لباس‌های بلندتر و اندامی‌تری را برای مراسم‌ها انتخاب می‌کنند. لباس‌هایی که از جنس ساتن و یا گیپور هسستند، یک مدل لباس مجلسی شیک زنانه هستند. لباس‌هایی که در دامنشان بیشتر تور به کار رفته است خیلی زنانه نیستند و بیشتر یک مدل لباس مجلسی دخترانه شیک به حساب می‌آیند.  لباس‌هایی با دامن کمی آزاد و یا تنگ هر دو از مدل‌های شیک و زیبای زنانه به شمار می‌روند.

مدل لباس مجلسی دخترانه شیک - فروشگاه اینترنتی فلفلکو

لباس مجلسی زنانه شیک

خانم‌ها همچنین می‌توانند از کت و دامن و یا کت و شلوار به عنوان یک لباس مجلسی استفاده کنند. لباس‌های بلند و کت و دامن‌ها از شیک‌ترین مدل‌های لباس زنانه هستند. البته برخی دختران هم از کت و دامن استفاده می‌کنند و کت و دامن یک مدل لباسی مجلسی دخترانه شیک هم به شمار می‌رود.


برای خواندن مطالب درمورد لباس مجلسی کوتاه میتوانید:

لباس مجلسی دخترانه شیک

انتخاب رنگ مناسب برای یک مدل لباس مجلسی شیک دخترانه و یا زنانه بستگی به سلیقه‌ی افراد دارد. ولی به صورت کلی افراد مُسِن تر معمولاً از رنگ‌های تیره‌تر استفاده می‌کنند و خانم‌های جوان‌ترو دختران رنگ‌های شادتر و روشن‌تری می‌پوشند.

به عنوان یک دختر یا یک خانم اگر می‌خواهید در مجلس و مراسم بدرخشید، اول نوع مراسم را در نظر بگیرید، بعد نوع لباستان را انتخاب کنید. هر چه قدر مراسم خودمانی‌تر و کوچک‌‎تر باشد، لباس کوتاه و ساده‌تر لباس مناسبی‌یست. هر چه قدر مراسم بزرگ‌تر و رسمی‌تر باشد، بهتر است یک لباس بلند و با رنگ شادتر انتخاب کنید.

بعد از انتخاب نوع بلندی یا کوتاهی لباستان سراغ رنگ و جنس پارچه‌ی مناسب چهره‌تان بروید. اگر اندام تپل‌تری دارید، لباس‌هایی که از کمر گشاد می‌شوند و دامن‌شان آزاد است بیشتر مناسب شما هستند. اگر اندام لاغرتری دارید لباس‌های گیپوری تنگ‌تر که یک مدل لباس مجلسی دخترانه شیک هستند، به اندام‌تان می‌نشینند و شما را زیباتر جلوه می‌دهند. اگر پوست روشنی دارید سعی کنید از لباسی با رنگ شاد ولی تیره‌تر استفاده کنید؛ مثلًا به جای استفاده از صورتی کم‌رنگ، صورتی تیره‌تر را انتخاب کنید تا رنگ پریده به نظر نیایید. اگر پوست برنزه‌ای دارید لباس‌های روشن‌تر زیبایی پوست شما را دوچندان می‌کنند. لباس با رنگ تیره خیلی برای افرادی با پوست سبزه مناسب نیست.

مدل لباسی مجلسی دخترانه شیک فقط مدلی نیست که مد روز باشد، بلکه باید با چهره و رنگ پوست شما سازگاری داشته باشد و شما را زیباتر کند. یادتان باشد لباس قرار است باعث زیباتر شدن شما بشود.

مدل لباس مجلسی دخترانه شیک - فروشگاه اینترنتی فلفلکو

مدل لباس دخترانه شیک

لباس شلوغ و خیلی پر زرق و برق را انتخاب نکنید، شاید زیبا باشند ولی خیلی شیک نیست. باید هم زرق و برق داشته باشد و هم ساده باشد، باید زرق و برقش به اندازه‌ی لازم باشد. زرق و برق بیش از حد به چشم نمی‌آید. یک مدل لباس مجلسی شیک دخترانه همه چیزش به اندازه است.

از انتخاب کفش مناسب برای لباستان غافل نشوید! یکی از چیزهایی که لباس را زیباتر نشان می‌دهد، کفش مناسب است. برای لباس‌های کوتاه‌تر و دخترانه معمولاً کفشی با پاشنه‌ی متوسط مناسب است. برای لباس‌های شیک زنانه هم معمولاً کفش پاشنه بلند یا صندل پاشنه بلند، کفش مناسبی است. لازم نیست رنگ کفش و کیف‌تان حتما با لباس یکی باشد. گاهی ست کردن یک لباس سرمه‌ای زنانه با کیف و کفش نقره‌ای درخشش آن را هزار برابر بیشتر می‌کند.

سعی کنید با توجه به لباستان مدل موی مناسبی را هم انتخاب کنید تا بیشتر دیده شوید. لباس‌ کوتاه و مدل لباس مجلسی‌ دخترانه شیک معمولاً با مدل موی باز زیباتر می‌شود. و برعکس لباس‌ مجلسی شیک بلند زنانه با مدل موی بسته بیشتر زیبا می‌شود.

سوالات متداول مدل لباس مجلسی دخترانه شیک

خانم‌ها معمولاً لباس‌های بلندتر و اندامی‌تری را برای مراسم‌ها انتخاب می‌کنند. لباس‌هایی که از جنس ساتن و یا گیپور هسستند، یک مدل لباس مجلسی شیک زنانه هستند. لباس‌هایی که در دامنشان بیشتر تور به کار رفته است خیلی زنانه نیستند و بیشتر یک مدل لباس مجلسی دخترانه شیک به حساب می‌آیند.

یکی از چیزهایی که لباس را زیباتر نشان می‌دهد، کفش مناسب است. برای لباس‌های کوتاه‌تر و دخترانه معمولاً کفشی با پاشنه‌ی متوسط مناسب است. برای لباس‌های شیک زنانه هم معمولاً کفش پاشنه بلند یا صندل پاشنه بلند، کفش مناسبی است. لازم نیست رنگ کفش و کیف‌تان حتما با لباس یکی باشد. 

 لباس مجلسی بلند هم یک مدل لباس مجلسی دخترانه شیک است که کمتر استفاده می‌شود. با این حال بعضی دختران لباس بلند را ترجیح می‌دهند. برای مراسم‌های خاص مانند عروسی، لباس مجلسی بلند دخترانه، یک مدل لباس مجلسی دخترانه‌ شیک است.

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته ها
دسته‌ها
باما در تماس باشید
آدرس

تهران خیابان مجیدیه شمالی

شماره تماس

09122987195

ایمیل:

felfelco@gmail.com