لباس مجلسی بلند

لباس مجلسی بلند - فروشگاه اینترنتی فلفلکو

لباس مجلسی بلند

۶ مهر ۱۴۰۰


لباس مجلسی بلند یکی از مدل‌های پر طرف‌دار لباس مجلسی است. خانم‌ها یا دختر خانم‌ها از مدل‌های مختلف آن در مراسم‌های مختلف استفاده می‌کنند. لباس مجلسی بلند هم شیک و زیبا است هم گاهی می‌توان از آن به عنوان یک لباس پوشیده استفاده کرد‌. اغلب خانم‌ها از لباس بلندتر استفاده می‌کنند ولی دختر خانم‌ها هم گاهی از این مدل لباس استفاده می‌کنند. لباس مجلسی بلند می‌تواند تنگ و ماکسی باشد، یا دامن کلوش و آزادی داشته باشد. برخی از آن‌ها آستین دار و آستین بلند هستند، برخی‌شان هم مدل دکلته هستند. هر کسی می‌تواند با توجه به سلیقه‌ی خودش یک لباس بلند شیک را برای مجلس انتخاب کند. لباس مجلسی بلند یکی از شیک‌ترین مدل‌های لباس است که خانم‌ها در مراسم‌های عروسی و دیگر مراسم‌ها می‌پوشند.

دیگر محصولات ما

لباس مجلسی دخترانه بلند

اگر چه در مجالس اغلب خانم‌ها از لباس مجلسی بلند استفاده می‌کنند، اما گاهی دختر خانم‌ها هم از این مدل به عنوان یک مدل شیک و رسمی استفاده می‌کنند. لباس‌های دکلته با دامن کلوش یکی از مدل‌های لباس مجلسی بلند است که برای دختران مناسب است. همچنین لباس مجلسی‌هایی که در آن‌ها زرق و برق بیش‌تری به کار رفته و کم‌تر ساده هستند، بیش‌تر دخترانه محسوب می‌شوند. به صورت کلی هر لباس بلندی را که خانم‌ها می‌پوشند، دختر خانم‌ها هم می‌توانند متناسب با نوع مجلس انتخاب کنند و بپوشند. اما بعضی از لباس‌ها که ساده‌تر هستند و خیلی زرق و برق ندارند، بیش‌تر زنانه هستند و بهتر است دختر خانم‌ها لباس‌های ساده را انتخاب نکنند. لباس‌های ماکسی بلند تنگ و اندامی مدل‌های زنانه هستند و برای دختر خانم‌ها لباس مجلسی بلند با دامن کلوش مناسب‌تر است و یک مدل لباس مجلسی دخترانه شیک است.

 رنگ‌های شادتر باعث درخشندگی بیش‌تر دختران می‌شود و برای دختران مناسب‌تر است. خانم‌ها معمولاً از رنگ‌های تیره‌تر و سنگین رنگین‌تر استفاده می‌کنند.

لباس مجلسی بلند - فروشگاه اینترنتی فلفلکو

لباس مجلسی بلند پوشیده         

اگر چه می‌توان لباس مجلسی کوتاه را با جوراب شلواری پوشید و آن را به یک مدل پوشیده تبدیل کرد، اما اکثر خانم‌ها لباس مجلسی بلند را ترجیح می‌دهند. یک لباس مجلسی آستین‌دار هم پوشیده است هم شیکی خاص خودش را دارد. اگر می‌خواهید در مجلسی شرکت کنید که باید لباس‌تان پوشیده بود، لباس مجلسی بلند آستین‌دار‌ را انتخاب کنید. مدل‌های خیلی زیادی از این نوع لباس مجلسی بلند پوشیده وجود دارد. به راحتی می‌توانید مدل دل‌خواه‌تان را از بین‌شان انتخاب کرده و بپوشید. برخی از آن‌ها بالا تنه‌ی تنگ و آستین‌های تنگ دارد. برخی آستین‌ آزاد و مدل‌دار زیبایی دارند. دامن بعضی از آن‌ها آزاد است و برخی‌شان هم دامن تنگ‌تری دارند. اکثر آن‌ها تا کمر تنگ هستند و بعد آزاد می‌شوند. نگران نباشید به راحتی می‌توانید یک لباس پوشیده‌ی شیک را برای مجلس خودتان انتخاب کنید. اگر هم نگران تنگی بالا تنه‌اش هستید می‌توانید آن را با یک شال یا روسری زیبا بپوشانید. برخی از لباس‌ مجلسی‌های بلند آستین توری دارند که زیبایی‌شان را چند برابر می‌کند؛ اگر مجلس زنانه است اما لباس پوشیده را ترجیح می‌دهید از این مدل لباس‌ها انتخاب‌ کنید. همچنین برای مجلس‌های زنانه می‌توانید از لباس بنددار و بدون آستین استفاده کنید و یک شال هم‌رنگ روی شانه‌تان بیندازید. 

لباس مجلسی بلند - فروشگاه اینترنتی فلفلکو
لباس مجلسی بلند - فروشگاه اینترنتی فلفلکو

لباس مجلسی بلند

لباس مجلسی بلند انواع مختلفی دارد و تا دل‌تان بخواهد تنوع در آن دیده می‌شود. این تنوع در جنس پارچه و نوع دوخت لباس بیش‌تر دیده می‌شود. لباس بلند لباسی‌است که گاهی وقت‌ها به دلیل پوشیده بودن از آن استفاده می‌شود، اما گاهی هم از آن به عنوان یک مدل شیک استفاده می‌شود. ماکسی های بدون آستین که پشت بازی دارند یا مدل‌های دکلته از مدل‌های لباس مجلسی بلند غیر پوشیده هستند. برخی از این لباس ها در کنار دامن‌شان چاک هم دارند که باعث زیباتر دیده شدن پای شما می‌شوند. 

لباس مجلسی بلند - فروشگاه اینترنتی فلفلکو

لباس مجلسی‌ بلند پوشیده انواع مختلفی دارند. برخی‌ بالا تنه‌ی کار شده و شیکی دارند که بر روی‌ش منجوق دوزی شده و دامن‌شان ساده است. برخی هم کلاً سرتاسر از جنس گیپور یا پارچه‌های منجوق دوزی شده هستند. جنس آستین لباس‌ها گاهی از جنس خود پارچه‌ی لباس است، گاهی هم متفاوت است‌. لباس مجلسی‌های بلند با دامن کلوش اغلب تا کمر تنگ هستند و بعد آزاد می‌شوند.

لباس مجلسی آستین‌‌دار بلند 

اکثر خانم‌هایی که می‌خواهند لباس‌شان پوشیده باشد، لباس آستین‌دار را انتخاب می‌کنند‌. این لباس‌ها هم شیک و زیبا هستند، هم پوشیده هستند و برای مجالسی که باید در آن‌ها پوشیده باشید مناسب هستند. این روزها لباس بلند آستین‌دار طرف‌داران زیادی دارد. عده‌ای فقط به خاطر شیکی و زیبایی این مدل، آن را انتخاب می‌کنند. این مدل لباس علاوه بر این که یک مدل پوشیده است، از شیکی و جذابیتی خاص خودش برخوردار است.

یک لباس مجلسی با آستین‌های توری و دامن کلوش و آزاد بسیار شیک و زیبا است و می‌توان با آن در مجلس عروسی درخشید. اگر به لباس مجلسی بلند آستین‌دار علاقه دارید می‌توانید نوعی را انتخاب کنید که بالا تنه‌اش توری باشد و کم‌تر پوشیده به نظر بیاید. این طور هم می‌درخشید، هم خیلی لباس پوشیده‌ای انتخاب نکرده‌اید.

مدل پیراهن مجلسی بلند

 

پیراهن مجلسی بلند برای مراسم عروسی بسیار مناسب است. اغلب خانم‌ها و گاهی دختر خانم‌ها از این لباس برای مراسم عروسی استفاده می‌کنند. یک لباس مجلسی بلند شیک با رنگ شاد باعث می‌شود شما در مراسم بدرخشید و بسیار‌ زیبا باشید. مدل‌های پر زرق و برق‌تر را معمولاً دختران استفاده می‌کنند. خانم‌ها از مدل‌های ساده‌تر ولی شیک که جنس پارچه‌ی گیپور یا توری که بر رویش کار شده‌ استفاده می‌کنند. لباس مجلسی بلند با رنگ شاد برای مراسم عروسی و مراسم‌های مهم مناسب‌تر است. سعی کنید در جشن‌های بزرگ رنگ تیره نپوشید، شاید به نظرتان زیبا باشد اما خیلی به چشم نمی‌آید. لباس‌های با رنگ شاد به چهره‌تان جلا می‌بخشند و با آن‌ها بیش‌تر می‌درخشید. از لباس مجلسی دکلته در جشن‌ها بیش‌تر استفاده می‌شود. مدل دکلته یک مدل پر طرف‌دار است که انواع مختلفی دارد و اکثر خانم‌ها از آن استفاده می‌کنند. 

لباس بلند خود را بهتر است با یک کفش پاشنه بلند ست کنید‌. کفش‌های پاشنه بلند مناسب لباس‌های بلند هستند و شما را زیباتر نشان می‌دهند. همچنین اگر لباس‌تان کمی بلند باشد، کم‌تر روی زمین کشیده می‌شود. اگر دامن لباس‌تان آن‌قدر بلند است که کفش‌تان دیده نمی‌شود، باز هم یک کفش پاشنه بلند مناسب را انتخاب کنید. شاید کفش شما دیده نمی‌شود ولی حالت ایستادن‌تان وقتی کفش پاشنه بلند پوشیده‌‌اید با زمانی که کفش‌تان پاشنه‌اش کوتاه است بسیار متفاوت است.

 اگر می‌خواهید در مراسم‌های مهم و بزرگ بدرخشید و شیک باشد یک لباس دکلته یا ماکسی برای شما مناسب است. لباس بلند آستین‌دار هم بسیار شیک و زیبا است. حواس‌تان باشد رنگ لباس یک چیز خیلی مهم است و باید با پوستت‌تان هم‌خوانی داشته باشد.

لباس مجلسی بلند - فروشگاه اینترنتی فلفلکو

مدل تیپ اسپرت دخترانه

اگر یک دختر خانم هستید و  علاقه‌ای به لباس مجلسی ندارید

می‌توانید با یک تیپ اسپرت به مهمانی بروید. 

می‌توانید از تاپ و دامن یا پیراهن و شلوار استفاده کنید. یک پیراهن شیک با شلوار لی یا شلوار جین بسیار زیبا می‌شود. 

می‌توانید از تاپ و دامن بلند هم استفاده کنید. لباس‌های ماکسی‌ای هم وجود دارند که کاملاً ساده هستند و اسپرت محسوب می‌شوند.

می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. یک لباس تنگ ساده که قدش تا زانوی شما می‌رسد بسیار جذاب و شیک است.

این تیپ‌های اسپرت اگر چه جای لباس های مجلسی بلند را نمی‌گیرند، اما بسیار شیک و ساده هستند و زیبایی خودشان را دارند. 


برای خواندن مطالب درمورد مانتو میتوانید:

لباس مجلسی بلند دنباله‌دار

لباس‌های دنباله‌دار یکی از پر طرف‌دارترین لباس‌های دخترانه هستند. اگر یک دختر خانم هستید و علاقه به لباس های مجلسی بلند دارید، این لباس‌های دنباله‌دار برای‌تان مناسب هستند.

برخی از لباس‌ها جلوی دامن‌شان کوتاه است و از پشت دنباله‌ی بلندی دارند. برخی هم یک دامن کوتاه از جنس پارچه‌ی خود لباس دارند و بعد یک تور بلند هم به عنوان دامن دوم و دنباله‌ی لباس دارند. این لباس‌ها برای دختران بسیار مناسب هستند و یک لباس بلند شیک دخترانه به حساب می‌آیند. لباس‌های دنباله‌دار برای مراسم‌های عروسی و مهمانی‌های بزرگ شیک و زیبا هستند. لباس‌هایی که کمی ساده‌تر هستند و دنباله‌شان یک تور ساده است هم برای مهمانی‌های کوچک‌تر و خودمانی‌تر بسیار شیک هستند. اگر از پر زرق و برق بودن خوش‌تان نمی‌آید و سادگی را ترجیح می‌دهید، می‌توانید از لباس دنباله‌داری استفاده کنید که دنباله‌اش یک تور ساده است. این لباس‌ها هم شیک هستند و هم ساده هستند. برخی از لباس مجلسی‌‌های بلند هم هستند که جلویشان کوتاه نیست و تا پایین پای شما می‌رسد، ولی دنباله‌ی زیبایی هم دارند و بسیار زیبا هستند. این مدل‌ها بیش‌تر زنانه هستند و خانم‌ها از آن‌ها استفاده می‌کنند.

 

اما باز هم بستگی به سلیقه‌ی‌ خودتان دارد، ممکن است در این لباس بیش‌تر بدرخشید. ولی به صورت کلی لباس‌های دنباله‌داری که جلویشان کوتاه‌تر است، بیش‌تر برای دختران مناسب هستند.

سوالات متداول لباس مجلسی بلند

یک لباس بلند آستین‌دار هم پوشیده است هم شیکی خاص خودش را دارد.  برخی از آن‌ها بالا تنه‌ی تنگ و آستین‌های تنگ دارد. برخی آستین‌ آزاد و مدل‌دار زیبایی دارند. دامن بعضی از آن‌ها آزاد است و برخی‌شان هم دامن تنگ‌تری دارند. اکثر آن‌ها …

جنس آستین لباس‌ها گاهی از جنس خود پارچه‌ی لباس است، گاهی هم متفاوت است‌.

برخی از لباس‌ها جلوی دامن‌شان کوتاه است و از پشت دنباله‌ی بلندی دارند. برخی هم یک دامن کوتاه از جنس پارچه‌ی خود لباس دارند و بعد یک تور بلند هم به عنوان دامن دوم و دنباله‌ی لباس دارند.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته ها
دسته‌ها
باما در تماس باشید
آدرس

تهران خیابان مجیدیه شمالی

شماره تماس

09122987195

ایمیل:

felfelco@gmail.com